W 1 miesiąc zyskasz 10 kg mięśni twardych jak skała bez siłowni ani diety – efekt potwierdzony niezależnymi testami medycznymi


Witaj,

nazywam się prof. Robert Lipowski i jestem naukowcem, specjalistą z zakresu inżynierii genetycznej. Na tej stronie chcę przedstawić Ci największe osiągnięcie mojego życia, za które właśnie otrzymałem nominację do azjatyckiego odpowiednika Nagrody Nobla - Nagrody Konfucjusza. Opracowałem formułę stymulują syntezę białek, przyczyniając się do maksymalnego przyrostu masy mięśniowej. Dzięki mojej metodzie każdy mężczyzna może w automatyczny i trwały sposób zyskać 10 kg czystej masy mięśniowej w 1 miesiąc.

Dlatego, jeśli chcesz:

...oraz jeśli chcesz osiągnąć to wszystko bez morderczych treningów, niebezpiecznych odżywek i wykańczającej diety, a w efekcie zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych - koniecznie przeczytaj, co mam Ci do przekazania.

Nieważne, ile masz lat i jak długo starasz się wyrzeźbić umięśnioną sylwetkę. Nawet jeśli słyszałeś, że z Twoim typem budowy ciała nie da się nic zrobić, bo już po prostu jesteś chuderlawy, albo masz nadwagę i jesteś skazany na porażkę… Wiedz, że za 1 miesiąc możesz cieszyć się 10 kilogramami twardych jak skała mięśni bez chodzenia na siłownię!

Oto, dlaczego moja formuła to doskonała alternatywa dla diet, odżywek i morderczych ćwiczeń na siłowni:

Opracowałem metodę intargenetyczną, dzięki której automatycznie zbudujesz 10 kg czystej masy mięśniowej w 1 miesiąc

Dzięki niej – nie będziesz musiał ćwiczyć, stosować diet ani truć się podejrzanymi odżywkami i dopalaczami. Zapomnisz o wszystkich problemach, upokorzeniach, które dokuczały Ci z powodu niewysportowanej, chuderlawej lub otłuszczonej sylwetki. Zaczniesz budować czystą masę mięśniową wykonując codzienne czynności – idąc do pracy, podnosząc kubek herbaty, odbierając telefon. Każdy Twój ruch będzie aktywował procesy regeneracyjne włókien mięśniowych i stymulował syntezę białek, który automatycznie i trwale zbuduje czystą masę mięśniową.

A to wszystko dzięki temu, że opracowałem formułę intargenetyczną, która automatycznie buduje 10 kg czystej masy mięśniowej w 1 miesiąc. Jak tego dokonałem?

Chciałem pomóc mojemu bratu w zbudowaniu męskiej sylwetki, z której będzie dumny

Z najnowszych badań Instytutu Sportu wynika, że 62% mężczyzn w Polsce ma problem z niską samooceną spowodowaną brakiem męskiej sylwetki, natomiast aż 4 na 10 z nich postrzeganych jest jako niemęscy. Niestety problem ten dotknął także mojego młodszego brata, Rafała.

Mój brat był zawsze wątłej budowy, miał wąskie barki, ale nikt z rodziny nie sądził, że czuje się źle w swoim ciele. Wszystko zmieniło się kiedy poszedł do swojej pierwszej pracy i zakochał się w poznanej tam dziewczynie.

Zaczął mieć problemy ze snem, ręce mu się pociły... Myślał, że jest chory, a był „tylko” zakochany. To była platoniczna miłość. Mój brat był dość nieśmiały i niepewny siebie, bał się odrzucenia.

Po kilku miesiącach, na imprezie firmowej w końcu odważył się podejść do dziewczyny i zaproponować jej wspólne wyjście do kina. Spodziewał się kosza, a ona tak po prostu się zgodziła. Brat był w siódmym niebie. Przez kolejne dni o niczym innym nie mówił tylko o randce i dziewczynie, o której marzył.

Wszystko dokładnie zaplanował: kino, romantyczny film, spacer i kolacja. Umówili się przed kinem. Kiedy dziewczyna przyszła, podeszli do kolejki przy kasie. Rozmawiali, śmiali się, za pierwszym razem nawet nie usłyszeli, jak ktoś coś do nich mówi. Nagle mój brat poczuł, że ktoś go klepie po plecach i mówi: „upadł pani szalik”. Brat pozieleniał na twarzy. „PANI” – ktoś myślał, że jest kobietą, tylko dlatego, że był chuderlawy i miał wąskie ramiona... Dziewczyna nie wiedziała gdzie podziać wzrok… Brat chciał zachować fason i został do końca seansu. Ledwie wysiedział w fotelu, po filmie znalazł wymówkę i uciekł. Wrócił do mieszkania, które w nerwach całe zdemolował.

Po tym incydencie Rafał zamknął się w sobie. Nie kontaktował się z nikim z rodziny, wyłączył telefon. Nikt nie wiedział co się z nim dzieje. Wszyscy umieraliśmy z niepokoju o niego.

Zrujnował swoje zdrowie i psychikę

Rafał odciął się od świata. Od tego momentu liczyła się tylko siłownia, nowi koledzy i różne odżywki, które mu dostarczali. Wyciskał coraz większe ciężary, zamęczał swoje ciało. Robił wszystko, by zmienić genetykę. Chciał z chuderlawej figury i wąskich ramion wyrzeźbić muskuły. Ciężkie treningi na siłowni nie pomagały. Na jego wątłej sylwetce nie pojawił się żaden mięsień. W końcu zaczął kupować groźne dopalacze, które rzekomo miały mu zapewnić ciało kulturysty. Wtedy jeszcze nie widział, że igra z życiem. Te ciągłe mordercze treningi, niezdrowa motywacja, nienawiść do swojego ciała i niebezpieczne proszki zrujnowały mu zdrowie i psychikę.

Najgorsze było to, że staczał się coraz niżej. Nie wrócił do pracy, nie mógł znieść wstydu i upokorzenia w oczach dziewczyny. Do rodziców odzywał się tylko prosząc o pieniądze. Okazało się, że u całej rodziny i większości znajomych narobił długów, żeby tylko móc opłacić siłownię, personalnego trenera, sportowe ubrania i odżywki, dopalacze, którymi się żywił.

Nienawidził swojego ciała, więc je niszczył, katował. Siłownia stała się dla niego salą tortur. Myślał, że robi dobrze, że buduje mięśnie, a wykańczał się i truł. Któregoś dnia po prostu jego ciało odmówiło posłuszeństwa. Zasłabł, a na niego zwalił się ogromny ciężar, który akurat podnosił. Trafił na ostry dyżur. Mało brakowała, a straciłbym brata…

Jak wynalazłem „patent na eksplozję mięśni”?

Musiałem pomóc bratu w zbudowaniu męskiej sylwetki, z której będzie dumny – bez siłowni, diet i niebezpiecznych odżywek. Chciałem, żeby zbudował ciało, z którym będzie czuł się 100% mężczyzną. Gdy byłem w szpitalu i patrzyłem na Rafała, olśniło mnie – przecież jestem naukowcem! Uczestniczyłem w odkryciach wielu substancji, które skutecznie zwalczają różne schorzenia, wpływają na tkanki i geny. Dlaczego nie opracuję formuły na automatyczny przyrost mięśni, która będzie skuteczna i bezpieczna? I wtedy rozpocząłem badania…

Przez pół roku prowadziłem intensywne badania laboratoryjne. Testowałem na moim bracie różne połączenie substancji aktywnych. Zaznaczę tylko, że wszystkie były 100% naturalne i bezpieczne dla organizmu. Wiedza naukowa i odrobina szczęścia szybko zaowocowały – opracowałem unikalną formułę, kótra regeneruje włókna mięśniowe i stymuluje syntezę białek Natychmiast zgłosiłem ją do badań na szeroką skalę. Jej 98% skuteczność potwierdziły największe ośrodki badawcze w Europie i USA! Jeszcze w trakcie testów moja formuła intargenetyczna pomogła już 7 tysiącom mężczyzn zyskać 10 kg czystej masy mięśniowej.

Rafał, już po 1 tygodniu stosowania tej formuły aktywował syntezę białek i zaczął przybierać masę mięśniową 8 razy szybciej niż katując się na siłowni i trując się różnymi odżywkami. A to był dopiero początek. W kolejnym tygodniu jego wątłe mięśnie eksplodowały! Zyskał bicepsy jakich nie powstydziłby się niejeden zawodnik UFC! Później było tylko lepiej, bo jego sylwetka przybrała postać jak u zawodowego kulturysty. Mięśnie na całym ciele były twarde, zbite i silne.

Zaledwie po 3 tygodniach, brat patrząc w lustrze na swoje odbicie krzyknął: „Stary, wymyśliłeś patent na eksplozję mięśni! Na taką rzeźbę, musiałbym katować się na siłowni przez 6 lat. Jesteś geniuszem!”

Brat zbudował 10 kg masy mięśniowej i zyskał męską sylwekę, z której jest dumny

Mój brat zbudował w sumie 10 kg czystej masy mięśniowej w zaledwie 1 miesiąc. Pełen energii wrócił do życia, znalazł pracę i co najważniejsze… miał odwagę odezwać się do dziewczyny, w której cały czas był zakochany. I wiecie co? O mały włos nie zemdlała, gdy go zobaczyła! Spodziewała się zobaczyć chuderlawego chłopaka, a stanął przed nią prawdziwy facet z mięśniami jak u kulturysty!

Pozwól, że wyjaśnię Ci pokrótce, dlaczego jedni mężczyźni mają mięśnie jak u zawodowych kulturystów, a inni są chuderlawi, albo obrośnięci tłuszczem. Proces ten jest bardzo skomplikowany, jednak postaram się wyjaśnić to językiem zrozumiałym dla osoby, która nie jest naukowcem.

Wiedz, że umięśniona sylwetka to nie jest zasługa tylko i wyłącznie codziennych treningów. Na pewno znasz kogoś, kto ćwiczy prawie codziennie, a nie wygląda jak zawodowy kulturysta. To dlatego, że nie wszyscy wiedzą czym jest synteza białek To gen, który posiada każdy mężczyzna, ale nieaktywowany blokuje naturalny i automatyczny przyrost mięśni.

Dlatego moim wyzwaniem było stworzyć formułę, która będzie miała radykalne działanie. Aktywuje syntezę białek, dzięki czemu aktywuję tkankę mięśniową do automatycznego, szybkiego, trwałego i bezpiecznego rozrostu. Dokonałem tego! Opracowałem moją formułę intargenetyczną. Nazwałem ją Muscle Gain .

Dlaczego moja formuła intargenetyczna okrzyknięta została „patentem na eksplozję mięśni”?

MA PONAD 98% SKUTECZNOŚCI W BUDOWANIU TKANKI MIĘŚNIOWEJ

PRZED

PO


Do tej pory mogłoby się wydawać, że to cud. Jednak to fakt, który potwierdza przypadek mojego brata oraz 7 tys. mężczyzn, którzy uzyskali już 10 kg masy mięśniowej w 1 miesiąc. Co więcej, skuteczność formuły intargenetycznej została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez niemiecki ośrodek badawczy w Monachium. To odkrycie na skalę światową, które zdobyło uznanie i podziw wybitnych specjalistów ds. genetyki, dietetyki oraz zawodowych kulturystów.

JEST W 100% BEZPIECZNA I DZIECINNIE PROSTA W STOSOWANIU

Naturalne składniki czynią cuda – wystarczy, że nauka opracuje ich idealną kompozycję! Oto hasło, które przyświecało mi w stworzeniu formuły intargenetycznej. Formuła zawiera wyłącznie naturalne, bezpiecznie i super-skuteczne substancje. Muscle Gain to suplement diety zawierający specjalnie skomponowany kompleks składników aktywnych, które wspomagają procesy regeneracyjne włókien mięśniowych i stymulują syntezę białek, przyczyniając się do maksymalnego przyrostu masy mięśniowej. Ekstrakty roślinne, witaminy i mikroelementy aktywnie przyspieszają procesy metaboliczne, co przekłada się na poprawę sprawności całego organizmu i lepszą efektywność podczas treningów. Preparat jest oparty wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego, które są łatwo przyswajalne i bezpieczne w stosowaniu. Unikalna formuła przyspiesza rozbudowę masy mięśniowej, reguluje gospodarkę hormonalną i aktywnie wspiera zdolności wysiłkowe. Dodatkow możesz zyskać 10 kg twardych i silnych mięśni! W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się stosowanie 2 tabletek na dobę.

Wszyscy, którzy przyzwyczaili się do Twojej wątłej albo zatłuszczonej sylwetki będą zdumieni, gdy zobaczą na Twoim ciele 10 kg mięśni twardych jak skała!

PRZYROST 10 KG MIĘŚNI W 1 MIESIĄC

70% WIĘCEJ SIŁY

METABOLIZM NA NAJWYŻSZYCH OBROTACH

ŁATWOŚĆ STOSOWANIA

AUTOMATYCZNE BUDOWANIE MUSKULATURY BEZ DIETY ANI ĆWICZEŃ

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Możesz dalej męczyć się na siłowni. Możesz także nadal truć się niebezpiecznymi odżywkami i dopalaczami… Ale po co, skoro gwarantuję Ci szybki, prosty i oszczędny sposób na przyrost 10 kg czystej masy mięśniowej? Wystarczy zaledwie 1 miesiąc, żebyś dołączył do 7 tys. zadowolonych użytkowników Muscle Gain , którzy już cieszą się kulturystyczną sylwetką.

Nic nie ryzykujesz!

Stosując Muscle Gain zyskasz 10 kg mięśni w 1 miesiąc. Dodatkowo nic nie ryzykujesz! Jako osiągnięcie na skalę światową moja formuła otrzymała prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: oryginalności, jakości oraz zadowolenia.

Gwarancja potrójnej satysfakcji

1. Gwarancja oryginalności - w formule intargenetycznej Muscle Gain zamknięto formułę na bazie najsilniejszych substancji aktywujących przyrost tkanki mięśniowej. Jej skuteczność potwierdzają testy kliniczne. To jedyna tak innowacyjna formuła. Dlatego możesz mieć pewność, że trafi do Ciebie oryginalny produkt, dostępny jedynie za pośrednictwem tej strony.

2. Gwarancja jakości - ze względu na zaawansowany proces wytwarzania formuły intargenetycznej, Muscle Gain spełnia najwyższe standardy jakości. W trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, stężenie substancji aktywnych zostało dobrane tak, aby formuła była całkowicie bezpieczna. Wszystko po to, żeby jej efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.

3. Gwarancja zadowolenia - liczne testy laboratoryjne i konsumenckie potwierdzają najwyższą skuteczność Muscle Gain . Na podstawie tych wyników formuła zdobyła uznanie specjalistów z całego świata, którzy polecają ją swoim podopiecznym. Są oni pewni, że w 1 miesiąc zbudujesz 10 kg czystej masy mięśniowej (niezależnie od typu sylwetki).

Zyskaj 10 kg mięśni w 1 miesiąc, szybko, łatwo i oszczędnieprof. Robert Lipowski

Odbierz Muscle Gain 50% taniej

Liczba dostępnych sztuk z aktualnej partii: 0 0 9
274 zł 137 złFormularz zamówienia

TAK! Chcę otrzymać Muscle Gain. Oznacza to,że mój wybór jest całkowicie bezpieczny,ponieważ produkt jest objęty potrójną gwarancją satysfakcji. Produkt zostanie mi dostarczony pocztą lub kurierem w ciągu najbliższych kilku dni bez dodatkowych kosztów przesyłki.Produkt jest suplementem diety. Produkt nie może być odpowiedzialny za diagnozowanie oraz leczenie jakichkolwiek chorób,dolegliwości sklasyfikowanych przez medycynę. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Produkt może wykazywać wspomagające,korzystne funkcje działania organizmu,a efekty użytkowania produktu są wynikiem indywidualnych predyspozycji organizmu.